Zabiegi wspomagające ciało i jego kondycję

Zabiegi wspomagające ciało i jego kondycję

Warto przeczytać

Czy wiesz, że w gabinecie kosmetologicznym nie tylko poprawisz swoją urodę i sylwetkę, ale również zadbasz o lepszą kondycję ciała i lepsze samopoczucie. Jakie zabiegi wspomagają kondycję naszego organizmu? Na co zdecydować się w gabinecie kosmetologicznym?

Mówi się, że w zdrowym ciele, zdrowy duch! Dlatego też niezwykle ważne jest zadbanie o odpowiednią kondycję i zdrowie naszego ciała. Jednymi z najbardziej uciążliwych dolegliwości, które mogą przyczynić się do spadku formy jest nadwaga, nadmiar tkanki tłuszczowej, obrzęki czy bóle mięśni. W gabinecie kosmetologicznym, za pomocą odpowiednich zabiegów można wspomóc walkę z problematycznymi dolegliwościami.

Zabiegi wspomagające ciało i jego kondycję

Drenaż limfatyczny – jest to masaż, który w doskonały sposób oddziaływuje na układ chłonny w wyniku czego poprawia się przepływ krwi i limfy, usprawnia się metabolizm oraz możliwości regeneracyjne organizmu. Wyróżnia się drenaż limfatyczny manualny lub maszynowy – presoterapię. Sposób działania jest podobny. Wykonuje się ruchy przesuwne i uciskowe w kierunku serca. W wyniku zabiegów dochodzi do redukcji obrzęków, zatrzymywania się wody w organizmie, szybszego wydalania toksyn, redukcji cellulitu wodnego i ogólnej poprawy samopoczucia.

EMS – jest to zabieg elektrostymulacji mięśni. Polega na pobudzaniu mięśni za pomocą specjalnie dopasowanych impulsów. W wyniku zabiegów EMS dochodzi do wzmocnienia mięśni, redukcji bólu i napięć, wysmukleniu sylwetki, poprawy krążenia i lepszego dotlenienia organizmu.

Icoone – jest to zabieg opierający się na metodzie masażu próżniowego. Zabieg składa się z 2 części: drenażu limfatycznego całego ciała oraz skoncentrowanych na problemach skórnych programach: odchudzającym, ujędrniającym, redukującym cellulit wodny i tłuszczowy, redukującym wiotkość skóry. W wyniku zabiegu dochodzi do pobudzenia krążenia, metabolizmu, rozluźnienia mięśni i napięć, redukcji cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz wymodelowania i wysmuklenia ciała.

Karboksyterapia – to zabieg polegający na wstrzyknięciu medycznego dwutlenku węgla w celu wywołania kontrolowanego stanu zapalnego. W efekcie organizm podejmuje naturalne procesy naprawcze, prowadzące do zwiększenia ilości kolagenu i elastyny w skórze, wytworzenia nowych naczyń krwionośnych, lepszego dotlenienia i odżywienia organizmu. Dodatkowo zabieg powoduje większe ujędrnienie skóry, redukcję tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments