Wiosenne oczyszczenie - jak zadbać o swoją aurę?

Wiosenne oczyszczenie – jak zadbać o swoją aurę?

Artykuł miesiąca

Wiosna już jakiś czas temu zapukała do naszych okien, drzwi i ogrodów. Już niedługo pojawi się także na naszych talerzach, w postaci pierwszych młodych warzyw i owoców wyhodowanych przez polskich rolników. Ta pora roku kojarzy nam się z nowym początkiem – nic dziwnego, ponieważ z pierwszymi ciepłymi promieniami słońca i coraz dłuższymi dniami zaczynają kwitnąć kwiaty, pojawiają się zielone liście na drzewach, ptaki zaczynają wracać z długich podróży do ciepłych krajów. Wiosenne porządki na podwórkach i w domach to już tradycja, symbolizująca rozpoczęcie nowego okresu w naszym życiu.

W okresie zimowym nasz nastrój zazwyczaj spada – wiąże się to z małą ilością promieni słonecznych i krótkimi dniami oraz oczywiście niską temperaturą, która raczej nie zachęca do przebywania na świerzym powietrzu. Na wiosnę coraz chętniej wychodzimy na dwór, aby pooddychać świeżym powietrzem, które ma pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. Jednak to nie zawsze wystarcza, aby wkroczyć w nową porę roku z nowym, pozytywnym nastawieniem po zimie. Niech wiosenne porządki zagoszczą nie tylko w naszych mieszkaniach i na działkach, ale także w naszym wnętrzu.

Jak zadbać na wiosnę o swoją sferę duchową?

Wraz z myśleniem o porządkach wśród tego, co widoczne i mierzalne, możemy zapomnieć o tym, aby zadbać o swoją aurę. Aura to energia, która emanuje od każdego z nas. Wpływa na nią wiele czynników, są to między innymi ludzie, jakimi się otaczamy, przedmioty, miejsca, w jakich bywamy i panująca tam atmosfera, ale przede wszystkim są to nasze myśli i ogólne nastawienie do siebie, innych ludzi i świata.

Coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na swoją sferę duchową – to bardzo pozytywne zjawisko, ponieważ to, co czujemy, ma odbicie w tym, jak się zachowujemy i co do siebie przyciągamy. Z drugiej strony nasze zachowanie i otoczenie ma także wpływ na naszą aurę. Warto zgłębić ten temat, aby dowiedzieć się, jak zadbać o swoją aurę. Wiosenne oczyszczanie powinno zagościć w życiu każdego, kto chce wnieść swoje życie na wyższy poziom. Jeśli chcesz, aby twoja aura była pozytywna, aby były wyczuwalne od Ciebie dobre wibracje, które przyciągają ludzi i zdarzenia, jakie pragniesz spotkać na swojej drodze, powinieneś zacząć od jej oczyszczenia.

Na wiosnę warto także zadbać o swoją sferę finansową – ta zdecydowanie ma wpływ na nasz spokój wewnętrzny, ponieważ stabilność finansowa daje nam poczucie spokoju i pewności. Jeśli chcesz stanąć na nogach w kwestii pieniędzy, jednak nie wiesz, jak najlepiej zdobyć środki na inwestycje, odwiedź stronę internetową kredytomarket.pl  , gdzie dostaniesz kredyt lub pożyczkę na dowolny cel, dzięki któremu będziesz mógł wejść w nową porę roku nie tylko ze świeżą energią, ale także z możliwością realizowania nowych pomysłów, które pozwolą Ci na realizację marzeń i Twoje własne życiowe nowe początki.

Jak oczyścić swoją aurę?

Oczyszczanie aury jest bardzo ważne jeśli czujesz, że w Twoje życie wkradła się jakakolwiek zła energia. Należy umieć zrozumieć siebie, swoje reakcje, i co najważniejsze – umieć wytworzyć w sobie dobre nastawienie, które będzie przyciągało już tylko pozytywne osoby i okoliczności do Twojego nowego życia. Na wzmocnienie swojej energii i oczyszczanie aury jest wiele sposobów – każdy z nich prowadzi do jednego celu. Jakie to sposoby?

Dbasz codziennie o swoje ciało, więc tak samo zadbaj o swoją energię – przedstawimy Ci na to kilka niezawodnych sposobów. Aby naładować swoje wewnętrzne, duchowe energie, powinieneś wybrać się na spacer – najlpeiej iść do cichego miejsca, gdzie nikt Ci nie przeszkodzi. Możesz słuchać spokojnej muzyki lub całkowicie odłożyć telefon i wsłuchać się w odgłosy przyrody i w swoje wnętrze. Jeśli nie masz takiej możliwości, weź prysznic – postój chwilę pod strumieniem letniej wody. Nie używaj kosmetyków czy żeli do kąpieli – niech czysta bieżąca woda obmyje Cię ze złych energii, a Twoje ciało wejdzie w stan głębokiego relaksu. Dobry sposób na podniesienie wibracji to także medytacja, która ma niesamowicie dobry wpływ na nasze życie pod prawie każdym względem.

Artykuł powstał dzięki portalowi pożyczki w 15 minut

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments