Ten zabieg wyszczuplający pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę

Ten zabieg wyszczuplający pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę

Warto przeczytać

W odchudzaniu i modelowaniu sylwetki istotna jest systematyczność i kompleksowe działanie. Najważniejsza jest zmiana nawyków żywieniowych na zdrowsze oraz regularna aktywność fizyczna. Specjaliści medycyny estetycznej zauważają, że treningi uzupełniane zabiegami wyszczuplającymi przynoszą jeszcze szybsze i trwalsze efekty. Jeżeli zależy nam na naturalnym wyglądzie sylwetki, warto wybierać najmniej inwazyjne metody, które opierają się na masażu i stymulacji mięśni, takie jak zabieg Schwarzy. Dzięki temu pobudzimy organizm do jeszcze większej pracy i wzmocnimy efekty ćwiczeń.

Kiedy warto wspomagać się zabiegami wyszczuplającymi?

Zabiegi wyszczuplające dedykowane są przede wszystkim osobom, które mają problem z tzw. miejscową otyłością, czyli nierównomiernym rozłożeniem podskórnej tkanki tłuszczowej. Z tego typu problemami zmagają się często osoby o prawidłowej masie ciała, aktywne i dbające o zdrowe odżywianie. Oporna tkanka tłuszczowa odkłada się w takich miejscach, jak brzuch i boczki, pośladki oraz uda. Jeżeli mimo ćwiczeń i diety, mamy trudności z wyszczupleniem tych partii ciała, warto wypróbować zabieg Schwarzy. Z małą pomocą nowoczesnej technologii możemy w krótkim czasie spełnić marzenie idealnej sylwetce.

Na ujędrnianie ciała w gabinecie medycyny estetycznej decydują się również osoby wysportowane, które na pierwszy rzut oka nie mają problemów z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabiegi wyszczuplające pomagają bowiem w rzeźbieniu sylwetki i podkreślaniu mięśni.

Decydując się na zabieg wyszczuplający, musimy pamiętać, że nie może być on traktowany jako metoda odchudzania. W przypadku znacznej nadwagi i otyłości należy najpierw udać się do dietetyka, który pomoże nam w osiągnięciu optymalnej masy ciała.

Na czym polega zabieg Schwarzy?

Zabieg wyszczuplający Schwarzy pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej poprzez stymulację nerwowo-mięśniową. Urządzenie generuje skoncentrowaną energię elektromagnetyczną. Impulsy wywoływane są niezależnie od funkcji mózgu i nie pozwalają mięśniom na fazę relaksacji, co odróżnia ten zabieg od klasycznego treningu. System Schwarzy działa kompleksowo, ponieważ angażuje wszystkie mięśnie – zarówno te widoczne, jak i trudno dostępne podczas tradycyjnych ćwiczeń. Na przykład zabieg wyszczuplający brzuch pobudza mięśnie proste, skośne oraz poprzeczne.

Podczas zabiegu do ciała przykładane są specjalne pady, które wysyłają impulsy w głąb tkanki mięśniowej. Można zastosować je na różnych partiach ciała. System pozwala na wykonanie zabiegu wyszczuplającego uda, brzuch, pośladki, ramiona czy nogi. Cała procedura jest bezpieczna i komfortowa – brak jest interakcji skórno-naskórkowej z polami elektromagnetycznymi, a urządzanie wyposażone zostało w system chłodzący ciało.

Stymulacja mięśni podczas zabiegu Schwarzy jest dużo silniejsza, niż podczas aktywności fizycznej. Półgodzinna sesja daje efekty porównywalne z wielogodzinnym treningiem na siłowni. W trakcie jednego zabiegu mięśnie pracują z podobną intensywnością jak podczas wykonywania 800 brzuszków lub przysiadów, z tą różnicą, że nasz organizm się tak nie męczy.

Kompleksowe modelowanie sylwetki

Efekty modelowania sylwetki za pomocą systemu Schwarzy widoczne są już po jednej sesji. Dla optymalnych rezultatów zaleca się jednak wykonanie 8 zabiegów w kilkudniowych odstępach.

Poddając się zabiegowi wyszczuplającemu Schwarzy możemy spodziewać się następujących rezultatów:

  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • wymodelowanie sylwetki,
  • poprawa napięcia i wzmocnienie mięśni,
  • ujędrnienie skóry.

Szukasz idealnego zabiegu wyszczuplającego dla siebie? Skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie i skorzystaj z profesjonalnej porady.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments