Stroje erotyczne - czy jesteś gotowa na teatr dla dwojga?

Stroje erotyczne – czy jesteś gotowa na teatr dla dwojga?

Warto przeczytać

Uważasz, że bielizna erotyczna to doskonały wstęp do wspólnego wieczoru z ukochanym? Całkowicie się z tobą zgadzamy. W tym artykule chcemy cię jednak przekonać do tego, abyś wykonała kilka kroków dalej, inwestując w stroje erotyczne. Dlaczego warto bawić się w przebieranki?

Wspaniała zabawa we dwoje

Nic tak nie podnosi temperatury w sypialni jak odrobina pikanterii. Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na dobrą zabawę, postaw na kostiumy erotyczne. Seksowne ubrania do celebrowania intymności mają już swoje spore grono zwolenników. Bardziej onieśmieleni chętnie je podpatrują, ale niekoniecznie widzą je na sobie. Kostium kojarzy im się z występem scenicznym, do którego potrzeba nieco odwagi. Jak zachęcić niezdecydowanych? Każdą nowinkę w sypialni najpierw omawiaj z partnerem lub partnerką. Tylko wtedy możesz liczyć na akceptację, nie zaś konsternację.

Jak wybierać kostiumy erotyczne?

Temat staje się o wiele prostszy, jeśli inicjatywa wychodzi ze strony kobiety. Ponętna pokojówka lub zmysłowy króliczek błyskawicznie stanie się gwiazdą wieczoru. Gorzej, gdy mężczyzna zaskoczy swoją partnerkę pomysłem na randkę w postaci już zakupionego kostiumu. Pierwszy strój wybierzcie wspólnie. Stroną decydującą jest osoba, która ma założyć strój, czyli kobieta. To ona musi być przekonana, że wybrany fason będzie wygodny i zamaskuje ewentualne niedoskonałości jej figury. Lepiej wybrać rozmiar nieco luźniejszy, bo w nim można się poczuć swobodniej.

Niegroźne męskie fantazje

Kreowanie ponętnych scenariuszy w stroju policjantki nie musi być objawem niezdrowej fascynacji twojego partnera. Najprawdopodobniej nie jest w stanie przypomnieć sobie żadnej konkretnej policjantki. Jego fantazja skupia się wyłącznie dookoła atrybutów, jakie są charakterystyczne dla tego zawodu. Kostiumy erotyczne Obsessive to przekrój wielu zawodów. Każdy z nich gwarantuje spore emocje. Niektóre są bardziej zachowawcze, inne frywolne. Dzięki temu jednego dnia można przeobrazić się w sekretarkę, drugiego w pokojówkę lub stewardessę.

Kupując kostiumy erotyczne, kieruj się jakością. Pomysłowo zaprojektowane i pieczołowicie wykonane powinny być uszyte z wygodnych, elastycznych materiałów, jak np. multistretch, czyli mieszanka poliamidu i elastanu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments