Park trampolin Jump Hall Wrocław - czyli doskonałe miejsce, żeby się wyszaleć!

Park trampolin Jump Hall Wrocław – czyli doskonałe miejsce, żeby się wyszaleć!

Warto przeczytać

Jump Hall Wrocław to coś więcej niż park trampolin, to prawdziwy park rozrywki, w którym maili i duzi z pewnością znajdą coś dla siebie! Trampoliny, baseny z gąbkami, park linowy, a to nie wszystko. Dowiedz się więcej o tym wyskakanym miejscu i nie pozwól, żeby ominęła Cię świetna zabawa.

Kto nie skacze, ten… zapewne jeszcze nigdy nie był w parku trampolin! A czas spędzony w tak świetnym miejscu to genialna uczta dla mięśni nóg i twarzy – a to za sprawą bezustannie obecnego uśmiechu! Wizyta w miejscu, jakim jest pierwszy we Wrocławiu parku trampolin to gwarant wyskakanej zabawy. No to hop!

Doskonały pomysł na aktywny wypoczynek we Wrocławiu
Wrocław jest pełnym uroku miastem niepozbawionym wspaniałych obiektów kulturalnych i rekreacyjnych. Do drugiej z tych grup należy Jump Hall – potężna hala sportowa stanowiąca doskonałą alternatywę dla parków wodnych czy spaceru ulicami miasta.
Kilkaset metrów kwadratowych powierzchni, kilkanaście sprężystych trampolin do skakania i akrobacji, baseny pełne miękkich gąbek, sale do ćwiczeń, a ponadto totalnie fantastyczna atmosfera to tylko połowa rzeczy, które czekają na Ciebie w naszym parku.
Jump Hall to nie tylko trampoliny – to także park linowy we Wrocławiu! W ciągu 20-30 minut możesz przejść atrakcyjną trasę i to nad głowami skoczków na trampolinach, co dodatkowo podkręca emocje. Nie martw się – nie pociągamy za linki, bo to Ty sam decydujesz, w jaki sposób chcesz spędzić u nas czas.

Jump Hall to prawdziwa frajda!
Skoro dotarłeś do tego momentu, to zapewne już dałeś wciągnąć się do zabawy. Może na razie tylko w sferze swych marzeń, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dołączyć do naszej jumphallowej grupy. Z pewnością ucieszy Cię informacja, że nasz budynek mieści nie tylko wrocławski park linowy i trampoliny. Wrocław, choć jest dużym miastem, to według opinii wielu naszych Gości nie ma lepszego obiektu tego typu.
Przekraczając próg Jump Hall Park trampolin Wrocław musisz mieć świadomość, że główna sala z 54 trampolinami podzielona na 6 stref (m.in. sportowa, rekreacyjna, parkourowa, czy stricte dla dzieci) z parkiem linowym nad głową, to wciąż nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania.
Jeżeli chcesz postawić świat do góry nogami, to zapraszamy do jednej z naszych salek na zajęcia z tańca na głowie. Chęć pokonania miasta w nieco mniej standardowy sposób poćwiczyć możesz na zajęciach z parkouru. Twoim tropem pójdą dzieciaki, które bez najmniejszej wątpliwości zachwycą zajęcia dedykowane właśnie im.

Więcej niż park trampolin
Dogheball, fight tricking czy po prostu spontaniczne fikołki i inne hopsa-sasa w gąbki wciągają. Dla dzieci, którym szczególnie spodobał się nasz park możemy zorganizować wyskakane przyjęcie urodzinowe. Do naszego parku przyjmujemy również wycieczki szkolne. Dla naszych starszych fanów oferujemy organizację imprez integracyjnych oraz treningów personalnych.

Dokładamy wszelkich starań nie tylko do mega zabawy, ale też do bezpieczeństwa. Nasze profesjonalne konstrukcje spełniają wymogi UE i posiadają niezbędne certyfikaty. Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jak spędzić swój wolny czas we Wrocławiu!

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments