Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najdoskonalsze systemy na powiększanie ust!

Artykuł miesiąca Artykuły miesiąca

Najodpowiedniejsze style na powiększanie ust! O łącznych ustach marzy wszystka osoba. Nie nie wszystkie natura obdarzyła tak obszernymi i doskonałymi ustami, jakimi może się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie zależy wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego i szukamy sposobów, aby zaznaczyć to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. To całkiem skuteczniejsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to akurat dobrze znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować dobry i młody styl. To dzięki niej umiemy „cofnąć czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd lub te naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Więcej w sukcesu ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej rzuca się częściej o modelowaniu ust, jakie może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust produkowanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii plastycznej stanowi obecne, że potrafimy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten idzie w oczywisty sposób wymodelować usta oraz dobrze je dokonać, przez co poprawie idzie nie chociaż ich wzór czy wielkość, lecz też koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobie jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust również ich okolic. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie tkwiący w piłce kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom kształtu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat zalecany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprowadza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W wyniku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeśli naprawdę się zdarzy, to oznacza, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To druga opcja na powiększenie ust, która również liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem a efekty ciekawe są dopiero po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. Dlatego jeżeli zależy Ci na bliskim efekcie, kwas hialuronowy ujawnia się być zdrowszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną alternatywą dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest nasz tłuszcz pacjentki bądź same kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg pozwala się za bezpieczny.

Jak że, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli chodzi o powiększanie ust. Co bardzo, sposoby te dochodzą jeszcze szerszą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments