Kluczem do Twojego sukcesu sportowego jesteś tak naprawdę Ty sama/sam.

Kluczem do Twojego sukcesu sportowego jesteś tak naprawdę Ty sama/sam.

Warto przeczytać

Nie od dzisiaj wiadomo, że sport jest znany już od czasów przed Chrystusem. I choć w tamtych epokach ludzie prawdopodobnie nie uświadamiali sobie jego wszechstronnego pożytecznego w skutkach działania na nasze dobre samopoczucie, zdrowie i witalność dzisiaj my mamy świadomość tego, że to tak naprawdę podstawa do osiągania sukcesów na niemalże każdym polu.

Jak odległa jest historia sportu i jego bardzo wielkie zróżnicowanie pod kątem dyscyplin, tak wielkie są możliwości każdego i każdej z nas do przełamywania kolejnych granic naszego organizmu.

Każdego roku kolejne nadchodzące Mistrzostwa Europy, Świata czy Olimpiady przynoszą wieści o kolejnych spektakularnych rekordach.

Odpowiednio zbilansowana dieta, wysokiej jakości suplementy wspomagające wydolność organizmu czy przełamywanie granic psychologicznych poprzez tworzenie wizualizacji w swoim umyśle. To wszystko sprawia, że niemożliwe staje się możliwe.

 

Nasuwa się zatem pytanie, czy to już koniec?! Otóż nie!

 

Nauka XXI wieku jest przez wielu uważana za bardzo mocno rozwiniętą, ale tak naprawdę z każdym kolejnym dniem rozwija się coraz bardziej i nic nie zapowiada, aby miała wyhamować.

To co dla większości ludzi wczoraj było filmem science fiction, dzisiaj jest już codziennością.

Jedna z gałęzi nauki zwana genetyką pomimo tego, iż jest nieustannie badana, analizowana i unowocześniana wciąż odkrywa przed nami swoje karty.

Słowem odkryciom nie ma końca. Ale to co jeszcze nie dawno było dostępne tylko dla naukowców i potężnych instytucji dzisiaj jest na wyciągnięcie ręki dla każdej/każdego z nas.

Wychodzimy naprzeciw ludzkim potrzebom i marzeniom o zrealizowaniu wspaniałych rekordów, uwolnieniu swoich ukrytych potencjałów i talentów.

Dzisiaj oddajemy w Państwa ręce w pełni profesjonalne testy DNA, mające na celu pomóc Wam w odkrywaniu samej/samego siebie dzięki odkryciu informacji zawartej w naszym indywidualnym kodzie genetycznym.

Dzięki testowi DNA, takiemu jak ten oferowany przez firmę 24Genetics, możesz poznać genetyczne podstawy swojego organizmu i dzięki temu przenieść swoje sportowe możliwości na wyższy poziom.

Kliknij w link genetyka studia i zobacz na własne oczy do czego jesteś zdolna/zdolny.

Sport ma nam przede wszystkim dawać radość, przyjemność i kojarzyć się z czymś dobrym dla nas samych.

Owszem można próbować sił w każdej z dyscyplin, ale nie oszukujmy się.

Jeżeli nie lubisz być mokra/mokry, zapach chloru przyprawia Cię o mdłości i ćwicząc na basenie raczej męczysz się niż czujesz jak ryba w wodzie to znak, że być może jednak nie ta dziedzina sportu jest Ci przeznaczona.

Można próbować na siłę dalej brnąc po szyję w wodzie, ale pamiętaj, że w tym samym czasie mogłabyś/mógłbyś osiągać niesamowite wyniki biegając po bieżni.

Natomiast doskonale wiemy o tym, że tamtego czasu już nikt nam nie wróci.

Czas jest jednym z najcenniejszych aktywów. Każdy z nas dostaje go tyle samo do wykorzystania każdego kolejnego dnia.

24 h dostawali prezydenci, wielcy odkrywcy czy właśnie znani sportowcy.

24 h dostałaś/dostałeś Ty.

Dlatego tak ważne jest, aby nie marnować go niepotrzebnie.

Mając na uwadze Twoje dobro i chęci do uzyskiwania ponadprzeciętnych wyników, dzisiaj masz do dyspozycji nasze unikalne narzędzie, które w znaczący sposób skraca etap poszukiwania swojej dyscypliny sportowej.

Tylko żyjąc w zgodzie ze samą/samym sobą, udowadniasz jak bardzo siebie kochasz i jak bardzo chcesz wykorzystać drzemiący w Tobie potencjał.

Wykonanie naszych testów jest dziecinnie proste i bezbolesne.

Natomiast wyniki jakie dostaniesz mogą zmienić całkowicie Twoje życie.

Pomyśl tylko. Dowiedziałaś/Dowiedziałeś się właśnie, że w Twoim kodzie genetycznym zapisana jest informacja o tym, że Twój organizm doskonale nadaje się do np. kolarstwa górskiego.

Coś tam czułaś/czułeś kiedyś podświadomie, a być może jest to dla Ciebie zupełne zaskoczenie. To nie ważne.

Idziesz za tym śladem. Kupujesz dobry sprzęt, wsiadasz i czujesz…czujesz jakby to od zawsze było to co kochasz. Ten wysiłek daję Ci taką radość i satysfakcję, iż wydaje Ci się jakbyś góry mogła/mógł przenosić.

To po prostu potężne ilości endorfin wyprodukowane przez Twój organizm w związku z Twoją zakodowaną w genach aktywnością fizyczną.

Teraz już wiesz, że od tej pory, ilekroć wsiadasz na rower, to wyłącznie czynisz dobrze sobie i przyciągasz do siebie same pozytywne rzeczy.

To nie magia, to nauka. My zaś możemy być tylko wdzięczni za to, że jest ona teraz na wyciągnięcie ręki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments