Jakie gadżety reklamowe będą modne w 2021 roku?

Jakie gadżety reklamowe będą modne w 2021 roku?

Warto przeczytać

Gadżety reklamowe to jeden z popularniejszych sposobów reklamy i budowania rozpoznawalności marki. Praktyczny i dobrej jakości gadżet reklamowy zostanie z jego użytkownikiem dłużej i częściej będzie mu przypominał o konkretnej firmie. Niektórzy jednak mają dość schematycznych gadżetów jak czapeczka, koszulka, brelok czy kolejny pendrive. Jakie gadżety reklamowe warto wypróbować?

Jakie gadżety reklamowe będą modne w 2021 roku?

Ciężko jest przewidywać przyszłość, a już tym bardziej co będzie sprzedażowym hitem w 2021 roku. Nowe technologie czy ludzka pomysłowość wydają się nie mieć granic. Z gadżetami może być podobnie trudno wstrzelić się z gustami innych osób. Czasem jednak warto zrezygnować z utartych ścieżek i poszukać czegoś innego niż kolejny długopis, smycz czy parasolka. Jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, warto kierować się zarówno aktualnymi trendami jak i sprawdzonymi w dzisiejszych czasach rozwiązaniami. Wiele wartych uwagi rozwiązań znajdziemy w sklepie www.gadzety.pl.

Gadżety do Smartfona – ładowarki bezprzewodowe

Żyjemy w erze Smartfonów i dopóki ktoś nie wymyśle czegoś lepszego, tak długo będą one miały swoje chwile chwały. A wraz z nimi popularne będą wszelkiej maści gadżety do Smartfona. Ciekawy i stosunkowo mało popularnym gadżetem reklamowym, mogą być ładowarki bezprzewodowe. Ładowarki indukcyjne do Smartfona pasują wyłącznie do telefonów z opcją bezprzewodowego ładowania, a ta pojawia się coraz częściej, nawet w tańszych modelach telefonów. Większość flagowych modeli znanych producentów, praktycznie posiada tę opcję w standardzie. Gadżet w formie ładowarki bezprzewodowej może łatwo zagościć na biurku każdego pracownika czy osoby przyjmującej gości bądź klientów.

Wśród pozostałych gadżetów reklamowych związanych ze smartfonami, warto zwrócić uwagę na bogaty wybór podstawek do telefonów, przenośnych głośników, uchwytów samochodowych czy sportowych etui.

Odzież – rękawiczki do smartfonów

Co może być drobnym gadżetem reklamowym na zimę, który będzie cechował się praktycznością i funkcjonalnością? Rękawiczki, ale nie takie zwykłe, tylko rękawiczki do smartfonów. W dziesiejszym świecie zdominowanym przez telefony komórkowe, ktore stały się naszymi osobistymi mini komputerami, używamy ich non-stop niezależnie od pogody. Ich obsługa przy niskich temperaturach wymaga zdjęcia rękawiczek. Chyba że mamy rękawiczki do smartfonów, które posiadają specjalne zakończenia na palcach, pozwalające na swobodną obsługę smartfona (no może poza czytnikiem linii papilarnych).

Z kategorii tekstylia, jako gadżety reklamowe warto też rozważyć kominy wielofunkcyjne, chusty na głowę czy małe wakacyjne wachlarzyki.

Bagaż – worki ze sznurkami

Wielokolorowe worki ze sznurkami już nie są jedynie domeną uczniów je noszących. Obecnie korzystają z nich także studenci czy dorośli. Stały się świetnym elementem do przenoszenia niewielkiego bagażu, zastępując plecak czy damską torebkę, a gdy taki worek zostanie opróżniony – swobodnie go złożymy i schowamy do kieszeni kurtki. Worki ze sznurkami szybko opanowały strefę publiczną i stały się modnym oraz ciekawym pomysłem na gadżet reklamowy. Worek ze sznurkami musi być dość dobrej jakości, o miękkich i stosunkowo grubych sznurkach. Przykładem ich wykorzystania są wszelkiego rodzaju imprezy biegowe czy sportowe, gdzie pakuje się do nich pakiety startowe dla zawodników w worek oznakowany logiem sponsora imprezy. Tego typu rozwiązanie na pewno nadal będzie stosowane i jest to jeden z najmodniejszych współcześnie gadżetów reklamowych.

Wielorazowa butelka do wody

Ekomyślenie zatacza coraz szersze kręgi. Segregacja śmieci, gotowanie w stylu zero waste, sharing economy (ekonomia współdzielenia) czy unikanie jednorazówek, to tylko kilka przykładów z brzegu. Dlatego w myśl ekotrendów, przykładem gadżetu reklamowego może być wielorazowa butelka do wody. Butelka tego typu najczęściej posiada uchwyt do łatwego przenoszenia, jest prosta w napełnianiu, łatwa w myciu oraz umożliwia umieszczenie na niej dowolnej grafiki reklamowej. Ekogadżet, ekoreklama, ekotrend.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments