Agencja Pracy

Agencja Pracy Resko tel: 533 024 116

Prasóweczki

Leasing pracowników
Oferujemy usługę leasingu pracowników, czyli wypożyczenia ich na dany termin. Jest zatem możliwość o moc dostępniejsza i praktyczniejsza od standardowego zatrudnienia, jeśli Twoja firma spodziewa się lub doświadcza zwiększonego popytu na proste wyroby.

Agencja Pracy Lipiany tel: 533 024 116

Pracowników pozyskanych na zasadzie leasingu obowiązują takie same obowiązki względem Twojej firmy, jak w wypadku każdego różnego sposobu zatrudnienia. Jeszcze będą dlatego oni zawierali obowiązek terminowo umieszczać się w firmie, rzetelnie wykonywać zalecone im znaczenia, a dodatkowo bezwzględnie słuchać Twoich poleceń jako przełożonego. Ty z zmiany oszczędzisz sobie pieniędzy oraz czasu, ponieważ wszystkie formalności związane spośród ich zatrudnieniem, czy zamieszkaniem na gruncie naszego kraju uważa na siebie swoja organizacja pracy.

Nie ryzykujesz zupełnie niczym, zatrudniając postać z zagranicy na zasadzie leasingu. Jest wówczas w sumy legalna i wyjątkowa forma zatrudnienia pracownika. Pozwoli Ciż ona na stanowisko dodatkowego personelu na ściśle określony termin, a potem, po czasie obowiązywania umowy leasingu, bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia powrócisz do określonej wielkości naszej firmy.

Oferujemy pracowników gotowych do pisania bardzo dużo różnych zadań, tak powiązanych z funkcją fizyczną, kiedy i wewnętrzną. Współpracują z nami osoby chcące zatrudnić się w branżach zarówno takich, jak motoryzacja czy mechanika, kiedy i medycyna lub sprzedaż. Agencja Pracy Lipiany tel: 533 024 116

Jakie są zatem zalety leasingu ludzi oraz dlaczego powinieneś zdecydować się na tę opcję, szukając pracownika na zły termin?

Przede wszystkim, zmniejszasz wydatki związane z zatrudnieniem danej jednostki. Nie musisz denerwować się formalnościami, lub nawet przeprowadzać procesu rekrutacji – przedstawimy Ci gotowe już kandydatury współpracujących z nami ekspertów, a ty po prostu wybierzesz najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom propozycję. Niewykluczone, że zatrudnionego na zasadzie leasingu znajdziesz z nami teraz w sam dzień, już po otrzymaniu dokumenty z profilami kandydatów.

Po drugie, możesz właśnie zobaczyć to, jakie oczekiwania tworzysz a jakich kwalifikacji oczekujesz po osobach ubiegających się o określone miejsce. Niestety będziesz musiał spełniać rekrutacji „na ślepo” a w nieskończoność odrzucać nienadające się kandydatury. Współpracując z nami możesz znacznie precyzyjnie wyrazić nasze pragnienia, a my odpowiadamy, że a oczywiście znajdziemy dla Twojej firmy dobrego pracownika.

zobacz również Giełda Pracy

W razie gdybyś uznał, że człowiek, którego zatrudniłeś nie zbiera się, lub potrzebny Ci człowiek o większych kwalifikacjach, możesz w jakimś momencie oddać się do nas o jego wymianę. Nie spłacisz ani złotówki odprawy, ani nie będzie działał żaden okres wypowiedzenia. To my dopełnimy wszelkich formalności, a dodatkowo zaproponujemy Ci drugiego pracownika na środowisko zwolnionej osoby. Z różnej natomiast strony, jeśli człowiek pokaże się dobrze konsultować się w Twoim systemie zaś będziesz dumny spośród jego funkcji, zaoferujemy Ciż ofertę zatrudnienia go na wszystek etat. Pozwoli Ciż to otrzymać od razu doświadczoną i energiczną osobę do produkcji, bez potrzeb otwierania osobnego procesu rekrutacyjnego, czy zatrudniania człowieka na poziom próbny.
Agencja Pracy Lipiany tel: 533 024 116

Miej też, że wszystkich weryfikacji umiejętności pracownika, czy prawd jego zdolności dokonamy za Ciebie, jeszcze przed zaproponowaniem Ciż go jako kandydata. Podejmując zgodność z wszelkim z znajomych gości przekonywali się, czy informacje wprowadzone w jego CV są na pewno poprawne – bez tego jego współpraca z nami byłaby zła. Zatrudniając swego gościa w całości leasingu zyskasz więc pewność, że naprawdę współpracujesz z osobą potrafiącą się na sytuacji.

Agencja Pracy Lipiany tel: 533 024 116

Zatrudnienie osoby zza ścianie w całości leasingu to wtedy naprawdę ciekawy plan na krótkie zwiększenie potencjału ludzkiego Twojego zespołu. Nie ponosisz żadnego ryzyka, wszystko rozgrywa się w sumy legalnie, a Ty możesz bawić się efektami pracy dodatkowej role w niekrótkim czasie po wysłaniu do nas zgłoszenia – i miej: zawsze masz okazję zatrudnić dobrego pracownika na pewne. Nie odkładaj, zgłoś się do nas! Agencja Pracy Lipiany tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments